Aktualitet
  02/06/2021

  Aksident i rëndë në Unazën e Tiranës, mjeti përplas një këmbësore

  Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në zonën e ‘Unazës’ ku një automjet ka përplasur një këmbësore. Siç shihet…
  Aktualitet
  02/06/2021

  Më në fund të lirë! Gjykata e Apelit të Tiranës heq masën e arrestit për kontrollorët e Rinasit

  Gjykata e Apelit të Tiranës ka dhënë masën e sigurisë detyrim paraqitjeje për dy kontrollorët Munih Mezini dhe Armand Fezga,…
  Aktualitet
  02/06/2021

  LAJM I FUNDIT/ Gjendet një person i vdekur në Elbasan, dyshimet e para

  Pak çaste më parë është raportuar për gjetjen e një personi të vdekur në Elbasan, në lagjen ‘Duli Haxhirre’. Si…
  Aktualitet
  02/06/2021

  Vrasja në Tepelenë, fqinjët: Dëgjuam një zhurmë, pastaj…

  Gjurmët e gjakut në shkallët e katit të dytë të pallatit në lagjen “15 shtatori” në Tepelenë kanë mbetur si…
  Back to top button