Politike

Braimllari: Më 25 Prill largojmë Rilindjen e cila është kthyer në fatkeqësi kombëtare

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari ka postuar një shënim në faqen e tij në facebook kur tregon realitetin e të rinjve në Pogradec.

“Oferta e Edi Ramës për të rinjtë e Pogradecit është largimi nga vendi, mungesa e vendeve të punës dhe shpresës”, shkruan Braimllari në shënimin e tij.

Ja postimi i plotë:

Pogradeci ka të rinjë energjik të lënë totalisht në harresë nga Rilindja.

Oferta e Edi Ramës për të rinjtë e Pogradecit është largimi nga vendi, mungesa e vendeve të punës dhe shpresës.

Më 25 Prill largojmë Rilindjen e cila është kthyer në fatkeqësi kombëtare.

Më 25 Prill kthejmë shpresën tek të rinjtë, hapim vende të reja pune për t’a bërë Shqipërinë shtëpinë tonë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button