Aktualitet

Dalin emrat, ja kush janë 2 motrat që u vranë nga 59-vjeçari i Maqedonisë në zonën e “Astirit”

Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani janë dy motrat që u mbetën viktimat të krimit makabër, paraditen e sotme në kryeqytet. Autori, i identifikuar si Përparim Ademi është shpallur në kërkim.

Mësohet se Kristina dhe Përparimi kanë bashkëjetuar me njëri-tjetrin, por një konflikt i çastit mes tyre ka çuar në një fund tragjik. Dyshohet se 59-vjeçari ka qëlluar me armë ndaj dy motrave duke i lënë të vdekura në vend.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button