Aktualitet

Festa e ndrrimit të viteve, kaos trafiku në Gjirokastër

Shtimi i masave nga policia me rastin e festave të fundvitit,ka rritur numrin e postblloqeve dhe efektivëve të terrenit të cilët po përpiqen të shmangin kaosin e krijuar nga trafiku i qarkullimit. Por çfarë vihet re shpesh kur kemi trafik në qytetin e Gjirokastrës është kur efektivët e qarkullimit janë në terren. Nuk mbetet shumë për të kuptuar se policia në këtë rast në vend që të shmangë radhët e gjata të automjeteve,i shton ato më shumë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button