Aktualitet

“I thamë PO njëri-tjetrit”/ Shpat Kasapi publikon fotot nga fejesa me Selvijen

TIRANË- Këngëtari shqiptar nga Maqedonia, ka publikuar foto nga fejesa me bukuroshen Selvie Jaho. Këngëtari ka postuar disa foto nga dita e tyre më e bukur. Çifti i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në 24 dhjetor, por fotot i kanë shpërndarë sot, me rastin e ndërrimit të viteve.

Shpati dhe Selvija kanë pozuar duke treguar unazat, të veshur shumë elegant. Shpati shfaqet me të zeza ndërsa Selvija plot sharm me një fustan të kuq me xixa.

“Ne i thamë Po njëri-tjetrit”-shkruan Shpati krah fotos.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button