Aktualitet

Makina del nga rruga në Rrogozhinë, humb jetën drejtuesi 46-vjeçar

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 29.12.2020, rreth orës 23:20, në vendin e quajtur “Bishti i zhurit”, mjeti me drejtues shtetasin A.F., ka dalë nga rruga. Si pasojë e daljes nga rruga ka humbur jetën në vendngjarje drejtuesi i mjetit shtetasi A.F., 46 vjeç.

Vijon puna me grupin hetimor dhe sherbimet e policisë për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes .

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button