Aktualitet

Mot i keq, anulohen të gjitha lundrimet në detin Adriatik

Burime bëjnë të ditur se të gjitha lundrimet Durrës-Bari, Ankona-Durrës dhe anasjelltas janë anuluar të gjitha.

DURRËS- Moti i keq ka anuluar të gjitha lundrimet mes Italisë dhe Shqipërisë në detin Adriatik. Burime bëjnë të ditur se të gjitha lundrimet Durrës-Bari, Ankona-Durrës dhe anasjelltas janë anuluar të gjitha.

Të gjitha tragetet në Durrës dhe Bari janë ankoruar deri nga data 28 dhjetor. Ndërkohë që lundrimet mund të nisin në datën 30 dhjetor nëse moti përmirësohet.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button