Aktualitet

Pas motit të keq/ Rikthehet normaliteti, rihapet porti i Durrësit, sot priten 3 tragete nga Italia

Pas dy ditëve pushim, udhëtimet janë rikthyer me nisjen e dy tragetëve në drejtim të Barit u nisën dy tragete.

DURRËS– Moti i keq duket se është ‘zbutur’ pasi porti i Durrësit ka rihapur lëvizjet e trageteve që lidhin Shqipërinë me Italinë. Pas dy ditëve pushim, udhëtimet janë rikthyer me nisjen e dy tragetëve në drejtim të Barit u nisën dy tragete.

Ndërkohë që ditën e sotme priten të mbërrijnë 3 të tjerë, nga të cilët 2 janë nisur nga Bari dhe 1 nga Ankona.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button