Aktualitet

Sherr mes vajzash në Tiranë/Rrihen dhe kapen për flokësh për një djalë

2 vajza kanë pasur konflikte midsi njëra tjetrës duke përfunduar deri në përleshje fizike.Ngjarja ka ndodhur në Tiranë ku dy vajza të reja kapen nga flokët dhe rrihën me njëra-tjetrën.Sherri ka ardhë për një djalë

“Çfarë të të fal moj, çfarë të të fal moj ropshe se ma ke bërë edhe herë tjetër,”– i thotë njëra vajzës, vajzës tjetër dhe nis ta gjuajë me grushtë në fytyrë dhe e tërheq nga flokët.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button