Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, plagosen 12 persona në Prishtinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një bombol gazi ka shpërthyer në një lokal.
Raportohen 12 të plagosur si dhe dëme të shumta materiale.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12 të ditës së sotme (e martë) në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Të lënduarit janë dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Sakaq zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po mundohen të shuajnë flakët.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button