Aktualitet

Tragjike në Kosovë/ Vrasje e katërfishtë në Viti

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Pozhoran të Vitisë në Kosovë, ku dyshohet se një burrë ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë e tij dhe pastaj veten.

Sipas informacioneve, familja kishte ardhur nga Zvicra për festat e fundvitit.

Vrasjen e katërfishtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Gjilan, Ismet Hashani.

Ai ka thënë se ende nuk kanë më shumë informacione, por ka konfirmuar se ka ndodhur një vrasje e katërfishtë.  

“Është e vërtetë që ka ndodhur një vrasje e katërfishtë në Pozhoran të Vitisë. Ende nuk kemi më shumë informacione dhe ekipet e Policisë janë në vendngjarje”, ka thënë ai

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button