Aktualitet

Vrasja me armë zjarri në Tiranë, arrestohet autori

TIRANË

Arrestohet pak pas ngjarjes së rëndë autori i krimit të dyfishtë në Tiranë.

59-vjecari Përparim Ademi, u arrestua nga efektivët e policisë, pak orë pasi vrau në banesë dy motrat, Kristina Bardhi e Zhaneta Metani

Njoftimi i policisë:

Policia e Tiranës vë në pranga autorin e krimit të dyfishtë.

Si rezultat i rrethimit të zonës, pikave të kontrollit dhe trysnisë së ushtruar nga shërbimet e Policisë u bë e mundur vënia në pranga e autorit Përparim Ademi.

Ky shtetas aktualisht ndodhet në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button