Aktualitet

Aksident ne aksin Kelcyre-Pemet,vdes 62 vjecari.

Nje aksident ka ndodhur paraditen e sotme ne kasin Kelcyre-Permet me pasoje vdekjen e nje 62 vjecari.Lidhur me ngjarjen Drejtoria Vendore e Policise Gjirokaster ka nxjerre komunikate per shtyp

Permet / Informacion paraprak.

Në datën 03.01.2021, rreth orës 07:00, njohtohemi se në aksin rrugorë Këlcyrë-Përmet, në afërsi të fshatit Kutal ka ndodhur një aksident, ku mjeti tip “Renault” me drejtues shtetasin M. Sh., 44 vjeç, banues në Këlcyrë ka goditur shtetasin Zh. K., 62 vjeç, banues në fshatin Kutal, Përmet, i cili udhëtonte me bicikletë. Për pasojë ka humbur jetën shtetasi Zh. K.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe kanë shoqëruar shtetasin M. Sh. në Komisariatin e Përmetit për të kryer veprimet proceduriale. Grupi herimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button