Aktualitet

Aksident në autostradën Fier Lushnje, përplasen dy automjete

Një aksident ka ndodhur në autostradën Fier Lushnje në afërsi të vendit të quajtur kryqëzimi i shoferit.

Shpejtësia e madhe ka çuar në një manovër të gabuar në parakalimin e drejtuesit të mjetit Opel i cili për pasojë është përplasur me  automjetin e tipit Audi

Dëmet materiale janë të mëdha ndërsa drejtuesit e mjeteve kanë lëndime të lehta pa probleme për shëndetin e tyre

Policia  po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe ka ndaluar drejtuesit e të dyja automjeteve

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button