Aktualitet

Aksident në Vlorë, makina përplas një person dhe largohet, policia në kërkim të autorit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur rëndë një person.

Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrim”, ku një mjet i markës “Benz”, me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarje shtetasin M. S, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button