Aktualitet

Aksident tek ‘Bishti i Zhurit’ në Rrogozhinë, përplaset autoambulanca e Fierit, dyshohet se 4 persona janë plagosur

Bëhet e ditur, se autoambulanca e Fierit është përplasur me një mjet tip “Benz”dhe si pasojë janë plagosur personat që ndodheshin brenda saj. Sipas informacioneve të para brenda dyshohet se ishin katër njerëz dhe dy prej tyre janë në gjendje më të rëndë.

RROGOZHINË– Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në ‘’Bishti e Zhurit’’ në Rrogozhinë. Bëhet e ditur, se autoambulanca e Fierit është përplasur me një mjet tip “Benz”dhe si pasojë janë plagosur personat që ndodheshin brenda saj.

Sipas informacioneve të para brenda dyshohet se ishin katër njerëz dhe dy prej tyre janë në gjendje më të rëndë.

vijon..

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button