Aktualitet

Aksidentoi një person në Durrës me automjet, shoqërohet në polici autori

Aksidentoi një person në Durrës me automjet, shoqërohet në polici autori

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.01.2021, në lagjen nr.7, Durrës, shtetasi L. Sh., 27 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasin këmbësor ende të pa identifikuar, rreth 70 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button