Aktualitet

DETAJI KYÇ! Klodian Rasha njihej me Nevaldo Hajdëraj! Efektivi e ka shqetësuar disa herë 25-vjeçarin, takimi i fundit mes tyre rezultoi fatal

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Klodian Rashës! 25-vjeçari kishte njohje me efektivin që i mori jetën, Nevaldo Hadëraj. Madje Klodiani ka shprehur shqetësimin për efektivin që e ngacmonte, te një i afërmi i tij.
Burime për Channel 7 bëjnë me dije se Nevaldo Hajdaraj ishte konsumues i lëndeve narkotike dhe alkoolit. Madje ai e ka përdorur hashashin dhe alkoolin edhe pas marrjes së detyrës në repartin “Shqiponja” dhe shpesh, thotë një burim që e ka ndeshur në rrugë, shfaqej në gjendje të dehur ose nën efektin e substancave narkotike.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button