Politike

Meta poston foton nga Lungomare: Vlora e bukur në çdo kohë

Presidenti i Republikës Ilir Meta këtë fundjavë, ka zgjedhur që ta kalojë pranë detit. Ai ka zgjedhur Vlorën

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërndarë një foto nga Lungomare dhe në sfond ka detin e trazuar për shkak të motit jo të mirë.

Meta shkruan “Vlora e bukur në çdo kohë”.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button