Politike

Duma i përgjigjet Veliajt: Nuk shpëton dot, askush nuk do të na ndalojë të themi të vërtetën

Vijojnë replikat mes Partisë Demokratike dhe Erion Veliajt për rastin “Ndragheta”. Ish deputetja e PD-së në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se asnjë mjet nuk do i ndalojë ato që të kërkojnë të vërtetën.

Sipas saj askush nuk do të na ndalojë të themi të vërtetën dhe në 25 prill t’iu japim shqiptarëve një qeveri që kujdeset për ta.

Buratini i Ramës është i kapur kokë e këmbë!

Asnjë mjet nuk do më ndalojë mua, Partinë Demokratike të luftojmë për të vërtetën!

Askush nuk do të na ndalojë të themi të vërtetën dhe në 25 prill t’iu japim shqiptarëve një qeveri që kujdeset për ta.

Bashkëngjitur shikoni gjyqin të fituar me Veliaj për shpifje, kur denoncuam të tjera shkelje dhe abuzime te tij me taksat e shqiptarëve”, shkruan Grida.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button