Aktualitet

E FUNDIT/ Një banesë përfshihet nga flakët në Tiranë

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të enjte në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në një banesë pranë ambasadës amerikane në rrugën e Elbasanit, në Tiranë.

Ndërkohë zjarrëfiksësja dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për evakuimin e banorëve.

Vijon…

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button