Aktualitet

E RËNDË/Rrëfen vëllai i dy motrave te Astiri:Kanë lindur 10 fëmijë me Përparimin dhe i kanë shitur në Selanik

Bashkim Metani, vëllai i dy motrave që u ekzekutuan në zonën e Astirit në Tiranë, ka bërë një dëshmi tronditëse gjatë ditës së sotme, ku thotë se Përparim Ademi (Tela) ka shitur 10 fëmijë të tyre. Metani është shprehur se motrat e tij mbeteshin shtëtzënë në kohë të ndryshme, dhe fëmijët e lindur nga Zhaneta dhe Kristina janë shitur në zonën e Selanikut në Greqi.

“Motra mi ka treguar të gjitha në muajin dhjetor, nuk i denoncova pasi ma kërkuan motrat, pasi kishin frikë se do i vriste”, është shprehur Bashkim Metani.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button