Politike

Ediola Braha e përjashtuar nga LSI dhe “Jo”e larguar(VIDEO)

E ftuar në një emision kohë më parë Ediola Braha, i është drejtuar një pyetje nga modernatorja ku e cila shprehet se Ediola Braha është përjashtuar nga Lëvizja Socialiste për Integrim dhe nuk ka ikur me dëshirën e saj.Ndërsa Ediola Braha doli si kandidate në qarkun e Gjirokastrës nga Partia Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button