Aktualitet

Emrat/ Kush janë 2 vajzat e zhdukura në Tiranë që nga 1 janari, dyshimet e prindërve

Dy vajza rezultojnë të zhdukura në Tiranë që nga data 1 janar.

Denoncimin e kanë bërë public prindërit e tyre, që dyshojnë se vajzat minorene janë mashtruar dhe trafikuar.

Sikundër mësohet Kejsi Ahmetaj është nxënëse në vitin e parë në shkollën ‘Ismail Qemali’

Ato u larguan nga banesat përkatëse duke u thënë prindërve se do të shkonin te njëra-tjetra për tu uruar Vitin e Ri, por që nga ai moment, numrat e tyre të telefonit qëndrojnë të fikur.

Ndërkohë që prindërit dyshojnë për trafikim, dhe u kanë bërë thirrje nëpërmjet mediave që të kthehen në banesat e tyre.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button