Aktualitet

EMRI/ Bie nga çatia e banesës, ndërron jetë profesori i Universitetit të Korçës

Ndërron jetë profesori i universitetit Fan Noli  Dioni Tushi  49 vjeç.

Ai ka ndërruar jetë në spitalin e Korçës. Ditën e djeshme ka qenë duke bërë rregullime në çatinë e banesës ku dhe është rrëzuar.

Por gjendja e tij ka qenë e rëndë dhe nuk ka mundur të mbijetojë pasi ka pasur edhe hemoragji të brendshme.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button