Aktualitet

Foto nga vendngjarja/ ‘Porsche’ u hodh në erë nga tritoli, pronari biznesmen në fushën e ndërtimit (EMRI)

Mësohet se pronari i mjetit është Saimir Naski, i cili rezulton pronari i një biznesi ndërtimi në Tiranë.

TIRANË– Janë publikuar pamjet nga vendi i ngjarjes ku një mjet tim ‘Porsche’ u hodh në erë nga një tritol. Mësohet se pronari i mjetit është Saimir Naski, i cili rezulton pronari i një biznesi ndërtimi në Tiranë.

Makina u dogj brenda në garazhin që shihet në fotot e mësipërme, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e vendosjes së lëndës plasëse në mjet. Fatmirësisht, nuk ka lëndime  në njerëz, vetëm dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button