AktualitetSport

Futbollisti i Gallatasarait plagoset me fishekzjarre gjatë ndërrimit të viteve, ylli rrezikon të humbasë shikimin

Futbollisti i Gallatasarait, Omar Elabdelui është plagosur në fytyrë gjatë mbrëmjes së ndërrimit të viteve, pasi po festonte me familjen e tij me fishekzjarre.

Mediat turke raportojnë se mbrojtësi norvegjez rrezikon të humbasë shikimin.

Ai është transportuar me urgjencë në spital dhe pritet t’i nënshtrohet operacionit për të shpëtuar syrin e dëmtuar nga lënda plasëse.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button