Argetim

Gjërat po bëhen serioze! Dafina, e ftuara speciale në familjen e Dj Geek

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë rikthyer së bashku dhe më të lidhur se kurrë. Vitin e ri 2021 këngëtarja e ka kaluar me familjen e partnerit të saj.
Si fillim ajo postoi një video ku shihej në makinë krah Geek e më pas ata kanë ndarë foto nga ambientet e shtëpisë. Duket se familja e Dj-t e ka shumë përzemër këngëtaren.
Ndërkohë vlen të kujtohet se dhe nëna e këngëtares ka dhënë aprovimin për lidhjen e çiftit. Ajo që na mbetet është të presim për hapin e madh që çifti mund të marrë në të ardhmen…

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button