Politike

‘Hiq njeriun që po e shkatërron vendin’/ Basha poston videon: Rama duhet të largohet, koha për ndryshim

Përkrah videos Basha shkruan se ka ardhur koha që Rama të largohet nga pushteti pasi ka 8 vite që po sjell vetëm dështim.

TIRANË-Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një video të qytetarëve që ankohen për qeverisjen e vendit. Përkrah videos Basha shkruan se ka ardhur koha që Rama të largohet nga pushteti pasi ka 8 vite që po sjell vetëm dështim.

‘Pas 8 viteve të dështimit të Ramës, pasi kostoja e jetesës është rritur dita-ditës, ka ardhur koha për ndryshim. Rama duhet të largohet, dhe ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë.‘- shkruan Basha.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button