Argetim

Horoskopi 28 janar 2021

Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi

Ka një periudhë pritjesh: nuk ka asgjë konkrete, por ka gjëra të rëndësishme që ziejnë. Kjo nuk është në të vërtetë një periudhë me forcë të madhe në kuptimin që ka perspektiva të mëdha, por ju jeni të etur për të parë se çfarë doni të shndërrohet në realitet.

Demi

Yjet e të sotmes që duan që ju të jeni gati për ndryshim janë të intriguar. Megjithatë nesër mund të përballeni me disa surpriza, si në aspektin e ndjenjave, ashtu edhe në punë.

Binjakët

Një javë disi e trazuar për ju që ende keni për të zgjidhur mosmarrëveshjet e hapura në 2020. Një lajm i mirë mund të mbërrijë në ditët e ardhshme.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se javën e kaluar keni qenë në një gjendje mjaft të tensionuar, ju mund të keni bërë një zgjedhje të shkëlqyeshme dhe keni braktisur një rrugë që të merr energjinë fizike dhe mendore.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se jeni duke u përpjekur të gjeni një strukturë në punë, do të dëshironit të kishit një ngritje në detyrë, një përmirësim. Në fakt, gjatë kësaj periudhe, dhe posaçërisht në punë, nuk ka ndonjë lajm të madh, por nëse vazhdoni të insistoni, do të hiqni kënaqësinë e madhe.

Virgjëresha

Dy javët e ardhshme janë me të vërtetë të mira, edhe nëse ka shumë eksitim. E enjtja do të jetë një ditë e lodhshme por në fund të fundit ju mund të hiqni një kënaqësi të rëndësishme.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon që jeni gati të hapni dyert për një periudhë pavendosmërie të madhe. Sigurisht që nuk është e lehtë të bësh ato zgjedhje tani që do të bëhen të lehta nga Prilli e tutje.

Akrepi

Deri të enjten do të keni një horoskop të rëndësishëm për të rimarrë forcën fizike, sepse që nga fundi i dhjetorit shumë kanë qenë të sëmurë. Nesër mund të jetë dita ideale për tu rikuperuar pak.

Shigjetari

Ju jeni në një gjendje konfuzioni të madh mendor. Midis të mërkurës dhe të premtes do të ketë një rikuperim, por më e mira do të vijë nga 7 shkurti i ardhshëm.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se dini të përgatiteni për një vit ndryshimesh të mëdha, nëse keni një histori të rëndësishme, ajo do të bëhet “jetësore”. Nëse keni mbyllur një histori, do të ketë një takim të këndshëm.

Ujori

Ju keni nevojë për dashuri! Megjithëse shumë herë e keni bërë të qartë se për ju dashuria nuk është vetëm pasion dhe përfshirje fizike por ju e dini shumë mirë që është një aspekt themelor.

Peshqit

Kohët e fundit ndoshta ju është dashur të merreni me ndonjë problem fizik. Tani jeni thirrur të dilni të dashuruar. Në të dy situatat do të jeni në gjendje të arrini rezultate fantastike.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button