Argetim

I dha fund lidhjes me futbollistin e njohur, Anna Lika tregon “gabimin” që bëri: E përfola, pastaj u ndava!

Aktorja Ana Lika duket se i ka dhënë fund romancës me futbollisin e Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmanin.
E ftuar mbrëmjen në emisionin “Soiree”, teksa Jurgen Pecnikaj, djali i talentuar në çifteli po fliste për sukseset tij dhe projektet që ka së shpejti u shfaq i rezervuar, aktorja e mbështeti. Ajo shtoi se edhe vetë i ka ndodhur e njëjta gjë me lidhjen e saj, pasi në momentin që e bëri publike, u nda. Por sërish nuk e përmendi emrin e djalit që i kishte marrë zemrën.
“Po, po ashtu më ka ndodhur edhe mua. Kisha konkrete një lidhje, e përfola, e përfola, u ndava,”-tha Ana.
Edhe pse dyshja u përfol për një kohë të gjatë për lidhjen e tyre, sërish nuk e pranuan kurrë publikisht se ishin bashkë. 

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button