Politike

Ikja e të rinjve nga Shqipëria/Basha: Është koha ta largojmë Ramën dhe t’u rikthejmë shqiptarëve shpresën!

TIRANË

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e nis ditën e sotme me një video-mesazh të fortë kundër kryeministrit Edi Rama.

Basha shkruan në mesazhin e tij në “Facebook” se të rinjtë po ikin jashtë vendit, për shkak të kryeministrit Rama.

“Për shkak të Ramës, të rinjtë tanë po largohen nga Shqipëria. Është koha ta largojmë Ramën dhe t’u rikthejmë shqiptarëve shpresën!”, shkruan Basha.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button