Aktualitet

Infektivi, 1 Janar 2021/ Heronjtë e vitit në krye të detyrës, Najada Çomo poston foton

Heronjtë e vitit që lamë pas, mjekët janë në krye të detyrës edhe në këtë 1 janar.
Mëngjesin e sotëm, përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, shefja e spitalit Infektiv Najada Çomo ka postuar një foto me mjekun infeksionist Tritan Kalo, ku urojnë shqiptarët për Virin e Ri.
“Mirëmëngjes Ne, dhe Gëzuar, pas vizites tek pacientet”, shkruan Çomo krahas fotos.

Të gjithë bluzat e bardha kanë luajtur një rol kryesor në vitin e vështirë që lamë në luftë me pandeminë e COVID-19.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button