Uncategorized

“Jemi shumë mirë”/ Shpat Kasapi flet për të marrëdhënien mes të dashurës dhe nënës: Ndihem si sulltan

TIRANË- Këngëtari Shpat Kasapi ka folur për marrëdhënien me partneren e tij, Selvijen. I ftuar në emisionin “E Diell”, këngëtari ka thënë se bashkëjetesa mes tij dhe të dashurës po shkon shumë mirë. Më tej ai foli edhe për raportin e Selvijes me nënën e tij ku tha se ato shkonin shumë me njëra-tjetrën.

Shkon shumë mirë me mamin tim, jemi shumë mirë”, tha ai.

Në lidhje me xhelozinë, Shpati tha se Selvija e mirëkupton profesionin e tij dhe se probleme të tilla mes tyre nuk ekzistojnë. Ndërsa kur u pyet për gatimin në shtëpi, ai tha se nëna e tij dhe partnerja gatuajnë të dyja dhe e bëjnë të ndihet se sulltan.

Gatuajnë të dyja, ndihem si sultan”, tha ai.

Këngëtari e bëri zyrtare lidhjen e tij me Selvijen nëpërmjet një fotoje në Instagram, ku shkroi se ata i thanë po njëri-tjetrit për martesë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button