Politike

Kryemadhi nga Zall Herri: Kujdesi ndaj banorëve do të jetë ndryshimi që vjen pas 25 Prillit

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka akuzuar kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj se nuk ka plotësuar kërkesat e banorëve të Zall Herrit.

Përmes një postim në ‘Facebook’ Kryemadhi thekson se kujdesi ndaj këtyre banorëve do të jetë ndryshimi që vjen pas zgjedhjeve të 25 prillit.

MESAZHI I KRYEMADHIT
Sot isha në Zall Herr, ku së bashku me Faik Bashon pimë një kafe dhe biseduam me disa kryefamiljarë të zonës.
Bashkia Tiranë i ka injoruar kërkesat e banorëve të kësaj njësie, ndonëse i viziton për fasadë sa herë i duhet të bëjë videon e radhës. Kujdesi ndaj banorëve të Zall Herrit do të jetë ndryshimi që vjen pas 25 Prillit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button