Argetim

‘Kush humbet gjendet prapë’/ Fifit nuk i shpëtojnë pyetjet për lidhjen e saj, këngëtarja dorëzohet para fansave, pranon: Single 100%

U tha se ishin në lidhje e më pas doli në portale se ata janë ndarë, mirëpo arsyet nuk u bënë kurrë të ditura. Për lidhjen e saj ajo pyetet vazhdimisht në Instagram dhe këtë herë nuk i shpëtoi dot.

TIRANË– Këngëtarja Filloreta Raçi është në qëndër të vëmendjes për shkak të lidhjes së saj me djalin nga Tirana të njohur si Xhulio. U tha se ishin në lidhje e më pas doli në portale se ata janë ndarë, mirëpo arsyet nuk u bënë kurrë të ditura.

Për lidhjen e saj ajo pyetet vazhdimisht në Instagram dhe këtë herë nuk i shpëtoi dot.

Je single apo e zënë?”– e pyeti një prej fansave, gjatë një bashkëbisedimi që këngëtarja zhvilloi me ndjekësit në Instagram.

Ndërsa një pyetje tjetër ishtë nëse ajo e gjen dot lumturinë nëse është e vrarë shpirtërisht, përgjigjia e saj ishte: “Gjithçka që humbet, gjendet prapë”, ndoshta duke e lidhur me gjendjen e saj emocionale pas ndarjes nga partneri

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button