Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Pukë, humb jetën 1 person

PUKË

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Dedaj të Pukës.

Dyshohet se si pasojë e aksidentit, një person ka ndërruar jetë.

Një motor është rrëzuar mbi një urë këmbësore, në kohën që ishte duke kaluar përroin.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe shërbimi zjarrfikës. Në këtë aksident, ka humbur jetën shtetasi L.M.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button