Aktualitet

LAJMI I FUNDIT/ Digjen dy makina në Vlorë

Vlorë, digjen pjesërisht dy automjete në lagjen ‘Pavarësia’. Policia: Mjetet në pronësi të shtetaseve K.P., dhe E.P., banuese në Vlorë
vijon…

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button