Aktualitet

Lëkundje tërmeti mëngjesin e sotëm në vendin tonë, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në vendin tonë.

Sipas IGJEUM tërmeti me magnitudë 2.5 ballë ka rënë detin Adriatik, 5 km në veriperëndim të Hamallajt dhe në një thellësi prej 2 km.

Nuk ka të dhëna për dëme.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button