Aktualitet

Makina përplas motorin në Berat, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Berat. Mëson se një mjet tip “Ford Fiesta” ka goditur një motor.

Ngjarja ka ndodhur pranë ish-Kombinatit. Si pasojë e përplasjes është plagosur drejtuesi motorit, i cili është dërguar në spital dhe mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button