Politike

Monika Kryemadhi: Direktiva ime e vetme është të mbështesim gjeneratën e re

Përmes një statusi në Facebook, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi shprehet se direktiva e saj e vetme është mbështetja e gjeneratës së re.

Sipas saj, të rinjtë duhet të kenë mundësi të ndërtojnë të ardhmen në vendin e tyre.

STATUSI I PLOTE
Ne duhet t’i japim brezit të ri të Shqipërisë mundësinë për të krijuar të ardhmen e tyre. Direktiva ime e vetme është të mbështesim gjeneratën e re, t’u japim atyre mundësi dhe shpresë. Për të krijuar një mjedis ku rinia e sheh Shqipërinë si shtëpi për të ndërtuar të ardhmen.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button