Aktualitet

Ndodh në Vorë/ E mitura denoncon 25-vjeçaren: Abuzoi seksualisht me mua dhe më detyroi të dhunoj veten

VORË

Një ngjarje e pazakontë besohet se ka ndodhur në Vorë. Një vajzë e mitur, 16 vjeçe ka denoncuar një 25-vjeçare.

Raportohet  se e mitura ka denoncuar, se vajza 25-vjeçare e ka abuzuar seksuaklisht dhe më tej e ka detyruar të dhunojë veten.

Kallëzimi është bërë nga vetë vajza, e cila në prani të psikologes dhe prindërit, ka treguar se 2 muaj më parë, 25-vjeçarja e ka ftuar në shtepinë e saj në Tiranë dhe më pas ka abuzuar seksualisht me të.

Pas këtij raporti, e mitura është dhunuar sistematikisht nga ana psikologjike e është detyruar nga 25-vjeçarja të dhunojë veten. Policia ka shpallur në kërkim 25-vjeçaren.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button