Aktualitet

Ndodh në Vorë/ E mitura denoncon 25-vjeçaren: Abuzoi seksualisht me mua dhe më detyroi të dhunoj veten

VORË– Një abuzim seksual ka ndodhur në zonën e Vorës pranë kryeqytetit, ku një e mitur dyshohet se është abuzuar seksualisht nga një 25-vjeçare.

Sipas dëshmive të para 25-vjeçarja ka detyruar të miturën që të dhunojë veten. Ka qënë e mitura ajo që ka denoncuar rastin në polici e detyruar nga prindërit e saj të cilët mësuan ngjarjen e rëndë.

25-vjeçarja e ka ftuar 16-vjeçaren në banesën e saj dhe ka abuzuar seksualisht me të. E mitura ka treguar në polici se është dhunuar sistematikisht psikologjikisht nga e reja ndërsa është detyruar që dhe ta dhunojë veten e saj.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button