Aktualitet

Ndryshoi tre herë emrin! Çfarë fshihte viktima e sotme në Durrës, ‘kalvari’ i zbardhjes së identitetit

Viktima Jetmir Begu që ka ndryshuar emrin në Ilir Kuçi. Ndërsa më herët ka pasur emrin Edmir Bregu.

DURRËS– Detaje të reja janë mësuar lidhur me 32-vjeçarin që u vra me breshëri kallashnikovi sot në Durrës. Mësohet se viktima Jetmir Bregu që ka ndryshuar emrin në Ilir Kuçi. Ndërsa më herët ka pasur emrin Edmir Bregu.

Nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë që të ndryshojë disa herë emrin e tij dhe as shkaku i sherrit që i mori jetën. 

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button