Aktualitet

Pafund policë dhe ‘sy kureshtarë’! Pamje nga vendi i ngjarjes ku Albert Krasniqi u vra nga babai i tij

PRISHTINË– Dalin pamje nga vendi i vrasjes së Albert Krasniqit nga babai i tij. Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, Policia e Kosovës ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur nga puna për zbardhjen e motiveve që kanë shtyrë babanë të vrasë të birin.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button