Aktualitet

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Mesdita dhe pasditja sjellin herë pas here intesifikim të reshjeve në skajet Veri- Jug.

TIRANË– Mot me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta duke sjellë reshje të izoluar shiu e dëbore mbizoterojne sot në Shqipëri.

Por mesdita dhe pasditja sjellin herë pas here intesifikim të reshjeve në skajet Veri- Jug.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 13°C.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button