Argetim

Paris Hilton dëshiron të bëhet nënë në moshën 39 vjeçare: Kim Kardashian ishte ajo që më motivoi, shpresoj të kem binjakë

 Paris zbuloi se ishte Kim Kardashian, 40 vjeç, ajo që e mësoi atë për procedurën IVF. “Unë madje nuk dija asgjë për këtë,”- tha ajo. Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West dy fëmijët e vegjël Chicago, 3 vjeç dhe Psalmi 20-muajsh, lindën përmes një nëne surrogate.

SHBA– Paris Hilton, 39 vjeç, është gati të bëhet nënë! Shoqja ka filluar të proçedurë in vitro(IVF) për ta ndihmuar atë të mbetet shtatzënë në të ardhmen me të dashurin e saj Carter Reum, 39 vjeç, të cilin ajo e quajti mashkulli i saj i ëndrrave, dhe madje është i hapur për të pasur binjakë, raporton HollywoodLife.

“Ne kemi bërë IVF, kështu që unë mund të zgjedh binjakë nëse më pëlqen,”– tha ajo në episodin e 26 janarit të podcastit The Trend Reporter.

Paris zbuloi se ishte Kim Kardashian, 40 vjeç, ajo që e mësoi atë për procedurën IVF. “Unë madje nuk dija asgjë për këtë,”– tha ajo. Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West dy fëmijët e vegjël Chicago, 3 vjeç dhe Psalmi 20-muajsh, lindën përmes një nëne surrogate.

Paris dhe Carter janë në lidhje për 13 muaj dhe duken të pandashëm. Ata për herë të parë dolën publikisht në Janar 2020 në Warner Bros dhe Golden Globes. Që nga ajo kohë, ata kanë treguar me besim dashurinë e tyre për njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe më gjerë.

SYDNEY, AUSTRALIA – JANUARY 01: *** EXCLUSIVE *** HIGHER RATES APPLY; CALL FOR IMAGE Heiress Paris Hilton (pictured with bodyguard Adrian Gardi) and her friend Kim Kardashian in Darlinghurst on New Years Day on January 01, 2007 in Sydney, Australia. (Photo by PhotoNews International Inc./Getty Images)

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button