Argetim

Pas lindjes, Shkurte Gashi shfaqet për herë të parë në publik

Këngëtarja e njohur shqiptare,Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë pak kohë më parë.Ajo solli në jetë një djalë,të cilit i vendosën emrin e veçantë Mal.

Shkurtja është shumë e rezervuar rreth jetës private dhe e ka përjetuar në fshehtësi periudhën e shtatzënisë, duke mos u shfaqur publikisht me barkun e rrumbullakosur.

Pak kohë pas lindjes së vogëlushit,këngëtarja është rikthyer sërish në Instagram.Ajo ka qenë e ftuar në festën e ditëlindjes së nipit të Shyhrete Behlulit dhe nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button