Aktualitet

Përplaset ‘Benz’ dhe ‘Fouristrada’ në Berat, plagosen dy persona

BERAT-Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën në qytetin e Beratit. Mjeti tip ‘Benz’ dhe Fuoristradë janë përplasur me njëra-tjetrën. Mësohet se drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri i ‘Fouristradës’ janë plagosur.

Shkak mendohet të jetë bërë lagështia në aks.

vijon…

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button