Aktualitet

Përplaset ‘Benz’ dhe ‘Range Rover’ në Berat, lagështia shkaktari aksidentit

Mjeti tip ‘Benz’ dhe ‘Range Rover’ janë përfshirë në aksident në zonën e Urës Vajgurore. Mësohet se nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.

BERAT-Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën në qytetin e Beratit. Mjeti tip ‘Benz’ dhe ‘Range Rover’ janë përfshirë në aksident në zonën e Urës Vajgurore. Mësohet se nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.

Mjeti tip ‘Benz’ AA779 HE ka goditur nga pas mjetin tip ‘Range Rover’ me targa ‘AA 444VC.

Shkak i aksidentit besohet se ka qënë lagështia që është krijuar në aks. Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje duke hetuar ngjarjen.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button